24Win

24Win Giriş Adresi Offical Blog

imgpsh_fullsize_anim

Son dakika! Fatih Terim transferi ve ayrılığı az önce açıkladı

Son dakika! Fatih Terim transferi ve ayrılığı az önce açıkladı

Fatih Terim’in açıklamaları şöyle:

“Bu transfer politikasına devam etmek istiyoruz. Yüksek görünen transfer bedellerini, kabul edilebilir bir maaş skalasıyla dengelediğimizi düşünüyorum.

Galatasaray’ın gençler tarafından tercih edilen bir kulüp olduğunu görüyorum. Burada kendilerini gösterip daha majör liglere gidebileceklerini düşünerek bu tercihi yaptıklarına inanıyorum.

Biz böyle bir modele geçmeyi düşündük, planladık. Yavaş yavaş da o tarafa doğru gidiyoruz. Dönüşerek, kazanarak bu mücadeleyi sürdüreceğimizi düşünüyorum.

Ederini bulan her oyuncuyla Galatasaray yollarını ayırabilir ya da alabilir. Gelen bazı teklifler var.

Şu ana kadar gerçekleşmiş veya üzere olan bir transfer var. Arkadaşlarımız az sonra ‘gitmesiyle’ ilgili bir haber verebilir.

Morutan transferi bitti diyebiliriz. Scout ekibimizin 18 yaşından beri takip ettiği bir oyuncuydu.

Morutan bir an evvel oynamaya hevesli. Umarım en kısa sürede tüm prosedürler hallolur ve biz de onu sahada kullanmaya başlarız.

10 numaralı formayı Romanya’dan Hagi’ye vermiştik. Bu konuyla alakalı açıkçası biraz beklemeyi düşünüyorum. Bazı sürprizler yapabiliriz bu konuyla ilgili.

Hayaller bittiği zaman bizim burada olmamamız lazım, önemli beklentilerimiz ve hayallerimiz vardır. Hayal etmekten hiçbir türlü vazgeçmemek lazım. Hele bu armayla çok zor. İlkleri, yapılamaz denenleri başarmışsanız o zaman her şey size yapılabilir görünüyor.

Nelsson’un yerinde olmak hiç istemezdim! 21 yaşındasınız, kazanmak zorunda olduğunuz ilk maçınıza çıkıyorsunuz. Sanki ilk kez oynamıyormuş gibi oynuyorsunuz, kolay değil tabii bu.

Mbaye Diagne’yi istekli görüyorum ama Mostafa Mohamed’le birlikte daha da istekli olmaları lazım.

Yabancı kuralından dolayı gerekirse bazen Türk kalecimiz ile maça çıkacağız.

Ömer Bayram müthiş bir takım oyuncusu. Oynuyor problem, giriyor problem. Belki de Türkiye’de en çok asist yapanlardan biri. Önyargılı olmamak lazım. Hocaya bir bildiği var demek en doğrusudur. Ömer, Florya için de önemli bir oyuncu.”

24Win Güncel Giriş Adresi İçin Lütfen Tıklayınız…

ŞİMDİ GİRİŞ YAP

Yorumlar kapalı.